Yedek Parçalar

Pusetler, mama sandalyeleri, beşikler için yedek parçalar

Önerilerimiz

Pusetler, ana kucağı seçenekleri, beşikler, bebek arabaları, mama sandalyeleri… Bebeğinizin huzurlu, mutlu ve sağlıklı gelişimini desteklemek, bir yandan da hayatınızı daha keyifli ve pratik hale getirmek için kullanabileceğiniz birçok ürün seçeneğini Chicco’da bulabilirsiniz. Chicco imzalı ürünlerin tümü, size uzun ömürlü ve fonksiyonel bir kullanım deneyimi sunmak için özel formüller, tasarımlar ve fikirler eşliğinde hazırlanır. Seçtiğiniz ürünlerin kullanım ömrünü ve performansını maksimum düzeye çıkarmak, Chicco açısından son derece önemlidir. Bu amaç doğrultusunda sizlere sunulan yedek parçalar, kullandığınız ürünlerin hasar gören parçalarını değiştirebilmeniz ve ürünleri yeniden ilk günkü kalitesiyle kullanabilmeniz için pratik çözümler sunar. 

Chicco Yedek Parçalar ile Kaliteden Ödün Vermeyin

Başta bebek arabası, ana kucağı ve mama sandalyesi modelleri olmak üzere bebeğinizin bakımı esnasında kullandığınız bazı ürünler birden fazla aparat ve parça barındırır. Hatalı kullanım ya da ani kazalar nedeniyle bu tip ürünlerde oluşabilecek hasarlar sonucunda, kullandığınız üründen vazgeçmek zorunda değilsiniz. Chicco’da yer alan yedek parça modellerine göz atabilir, kullandığınız ürünün hasar gören parçalarını orijinal ve yeni alternatifleriyle kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Böylelikle zamandan ve bütçenizden tasarruf edebilir, kötü sürprizlere karşı pratik ve etkili çözümler üretebilirsiniz. 

Bebeğinizin Huzuru ve Konforu Bozulmasın

Bebek arabalarının kılıfları ya da tekerlekleri, zaman içinde aşınabilir ya da engebeli yüzeylere temas etmekten ötürü hasar görebilir. Bebeğinizin dışarıda geçirdiği vakti daha huzurlu ve konforlu kılan, size pratik çözümler sunan bebek arabanızın hasar gören bölümlerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, kullandığınız bebek arabası modeli ile eşleşen yedek parça seçeneklerine göz atmak. Tıpkı bebek arabaları gibi, ana kucağı modellerinde yaşanan hasarları da kısa sürede giderebilir ve bebeğinizin konforlu dinlenme ortamını ilk günkü kalitesiyle geri kazanabilirsiniz. Chicco yedek parçalar ile bebeğinizin huzurunu ve konforunu koruyabilir, onu en sevdiği aksesuar ve ürünlerle en kısa sürede tekrar buluşturabilirsiniz. 

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı