Chicco imzalı ürünlerin tümü bebeğinizle daha kaliteli, güvenli ve huzurlu vakit geçirmenize yardımcı olmak için, birinci sınıf kalitede malzemeler ve özel tasarımlar kullanılarak hazırlanır. Böylelikle sizlerin, seçtiğiniz tüm ürünleri mümkün olan en uzun süre boyunca ve yüksek verim alarak kullanmanız amaçlanır. Ancak kimi zaman kullandığınız Chicco ürünlerinin yanlış ya da uzun süreli kullanım nedeniyle hasar görmesi veya anlık küçük kazalar yaşanması gibi problemler söz konusu olabilir. 

Bu tip durumlarda kullandığınız ürünleri ilk günkü performansına ve kalitesine döndürmek için kullanabileceğiniz yedek parçalar, yine Chicco kalitesi ve güvencesiyle sizlere sunulur. Siz de ana kucağı omuz pedi, bebek arabası ön tekerlek ve bebek arabası yağmurluğu gibi birçok ürün aparatının yedek alternatiflerine erişebilir ya da kullandığınız ürünleri yedek parçalar yardımıyla kişiselleştirebilirsiniz. 

Yedek Parça Seçenekleri ile Kötü Sürprizlere Hazırlıklısınız

Bebeğiniz dünyaya gözünü açtığı andan itibaren dışarı çıktığınız anlarda size oldukça pratik bir kullanım deneyimi sunan bebek arabaları, fonksiyonel ve kullanışlı tasarımlara sahiptir. Kullandığınız ürünün bebek arabası tutma sapı veya bebek arabası alt file gibi bölümlerinde bir hasar meydana geldiğinde, Chicco’da yer alan yedek parça seçeneklerinden yardım alarak ilgili hasarı kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz. Bebek arabası arka tekerlek ya da ön tekerlek parçaları ile kullandığınız bebek arabasının hasar gören tekerleklerini değiştirebilir, bebek arabası yedek kılıf modellerine göz atarak kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olabilirsiniz. 

Bebeğinizin Konforundan Ödün Vermeyin

Ana kucağı modelleri, bebeğinizin huzurlu, keyifli ve güvende hissetmesi açısından oldukça etkili ürünlerdir. Bebeğinizi ilk günden itibaren konforlu tasarımları ve eğlenceli aparatları ile kucaklayan ürünler, farklı oturma pozisyonu seçenekleri ve bel desteği ile ergonomik bir kullanım deneyimi sunar. İhtiyaç halinde ana kucağı bel desteği, ana kucağı tentesi ya da omuz pedi gibi bölümleri yedek parçalar aracılığıyla kolaylıkla değiştirebilir, bebeğinizin konforundan ödün vermesini önleyebilirsiniz. Chicco yedek parçalar ile seçtiğiniz tüm ürünleri maksimum verim ve kullanım ömrü çerçevesinde kullanmayı sürdürebilirsiniz. 

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
300 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı