Uyku Zamanı ve Rahatlama

Yatırılabilir anakucağında, her zaman sizinle

Bebekler, ilk duygusal deneyimlerini yatırılabilir anakucağında, annelerinin yanında yaşamaya başlarlar.

insieme-nella-sdraietta

Anakucağı anneler için çok önemli bir yardımcı, çünkü annelere ev işlerini yaparken bile bebekleri yakında tutma imkanı sağlıyor. Yatırılabilir anakucağında otururken her zaman annelerle birlikte olmak bebekler için de çok faydalıdır.

Aslında, bu durum miniklerin, bakışların ve gülümsemelerin değişmesinden ve annelerin sözlerinden doğan pozitif uyaranlarla çevrenlenmesini sağlar. Bebekler bu uyaranlara ilk basit iletişim kurma çabalarıyla cevap verirler.

Taşıma kolaylığı

Anakucağının en büyük avantajlarından biri, güvenli ve konforlu olduğu kadar, bir odadan diğerine kolayca taşınabilir olmasıdır, bu size doğumdan sonraki ilk haftalardan itibaren bebeğinizi yakınınızda tutma imkanı sağlar.  

Ne zaman yatırılabilir ana kucağı kullanmaya başlanır?

Yatırılabilir ana kucağı doğumdan sonraki ilk haftalardan itibaren kullanılabilir. Tamamen yatırıldığında, bebek yatma pozisyonunda, güvenlik sağlayan ve koruma hissi veren özel daraltıcı minder ile desteklenir.

Minikler büyüdükçe, ana kucağı yarı oturma pozisyonuna geçirilebilir, bu çocuğa çevresini gözlemleyebileceği yeni bir perspektif sunar ve doğumdan sonra ilk aylarda oluşan duyuların gelişimini destekler.

Tek bir koltukta, birçok uyarıcı

İlk duygusal deneyimleri geliştirmek için, anakucağı, oyuncaklar ve bebeğin büyümesinin her aşamasına uyum sağlayacak aksesuarlarla donatılmıştır. İlk birkaç hafta için, inceleyebileceği birçok şekil ve renge, dinleyebileceği birçok sese, 3-4 hafta sonrası için ise el ve kol hareketleri daha koordineli olmaya başladığında, ilk dokunsal deneyimleri için mükemmel olan, bardan sallanan aksesuarlara sahiptir.

Bunlar da ilginizi çekebilir