Uyku Zamanı ve Rahatlama

Bebeğiniz ana kucağında, her zaman sizinle

Bebekler, ilk duygusal deneyimlerini yatırılabilir ana kucağında, ebeveynlerinin yanında yaşamaya başlarlar.

insieme-nella-sdraietta

Ana kucağı anneler için çok önemli bir yardımcı, çünkü annelere ev işlerini yaparken bile bebekleri yakında tutma imkanı sağlıyor. Ana kucağında otururken her zaman annelerle birlikte olmak bebekler için de çok faydalıdır.

Aslında, bu durum miniklerin bakışlarını ve gülümsemelerini değiştirerek, annelerin sözlerinden doğan pozitif uyaranlarla çevrenlenmesini sağlar. Bebekler bu uyaranlara ilk basit iletişim kurma çabalarıyla cevap verirler.

Taşıma kolaylığı

Ana kucağının en büyük avantajlarından biri, güvenli ve konforlu olduğu kadar, bir odadan diğerine kolayca taşınabilir olmasıdır, bu size doğumdan sonraki ilk haftalardan itibaren bebeğinizi yakınınızda tutma imkanı sağlar.  

Ne zaman ana kucağı kullanmaya başlanır?

Ana kucağı doğumdan itibaren kullanılabilir. Tamamen yatırıldığında, bebek yatma pozisyonundayken, güvenlik sağlayan ve koruma hissi veren özel iç küçültücü minder ile desteklenir.

Minikler büyüdükçe, ana kucağı yarı oturma pozisyonuna getirilebilir, bu çocuğa çevresini gözlemleyebileceği yeni bir perspektif sunar ve doğumdan sonra ilk aylarda oluşan duyuların gelişimini destekler.

Tek bir koltukta, birçok uyarıcı

Ana kucağı, ilk duygusal deneyimleri geliştirmek için oyuncaklar ve bebeğin büyümesinin her aşamasına uyum sağlayacak aksesuarlarla donatılmıştır. İlk birkaç hafta için inceleyebileceği birçok şekil ve renge, dinleyebileceği birçok sese, 3-4 hafta sonrası için ise el ve kol hareketleri daha koordineli olmaya başladığında ilk dokunsal deneyimleri için mükemmel olan sallanan aksesuarlara sahiptir.

Benzer Konular

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı