Bebekler İçin Banyo Ürün Çeşitleri ve Fiyatları

Ürünlerimiz, çocuğunuzun hassas cildinin pH değerine uyması için doğal ve dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bebeğinizle tensel temas: ikiniz bir arada
Banyo zamanında ve onunla her ilgilendiğinizde, yeniden bir olursunuz. Ten tene, göz göze: bu anın en güzel yanı, bebeğinizle olan özel yakınlığınız.

Birçok anne ve baba için banyo zamanı en sevilen andır. Bebekler üzerinde de rahatlatıcı bir etkisi vardır ve uyku zamanına hazırlık için ideal bir ritüeldir. Miniğinizin cildi güzel kokulu ve yumuşaktır; ama aynı zamanda, özellikle de ilk aylarda, ince ve hassastır. Bu yüzden bebekler için özel olarak tasarlanmış ürünleri kullanmanız çok önemlidir. Bebeğinizin cildini korumak için özel olarak tasarlanmış tüm ürünleri keşfedin.

Bakım Zamanları

Bebeğinizin bakımıyla ilgili her ürün, şampuandan pişik kremine kadar, doğal içeriklidir ve bebeğinizin bakımında size en iyi şekilde yardımcı olur.

Chicco'dan Doğal ve Kokulu Sabunlar

Banyo zamanı, çocuklar ve ebeveynler için başka bir özel andır! Chicco, bebeğin cildinin pH'ına göre dermatolojik olarak test edilmiş, güvenli ve hassas kokulu formüllere sahip çok çeşitli şampuanlar, duş jelleri ve bebek banyo yağları geliştirmiştir. Bebeğinizin cildine uygun geliştirilen göz yakmayan bebek banyo şampuanı, nemlendirici, yüz ve vücut kremleri hepsi bebeğinizin uyumadan önce rahatlamasına ve mis gibi kokmasına yardımcı olur.

Kolay Bir Bebek Banyosu

Banyo sırasında rahat ve daha uygun bir pozisyon için küvet ve alt değiştirme ünitesi sunuyoruz. Cuddle & Bubble, alt değiştirme ünitesi bebek küvetine dönüşür. Hafiftir ve hareket etmesi kolaydır ve süngerler ve benzerleri için düzenleyicilere sahiptir.

Banyo Zamanı Aksesuarları

Chicco banyo zamanı için her şeyi düşündü!, Küvetlerimiz, ve farklı sabun ve şampuanlarımız, deterjanlarımızın yanı sıra,  günlük bakım için gerekli olan herşey geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz : renkli ve çocuk dostu saç fırçaları ve tarakları, ergonomik tırnak makası, banyo için oyuncaklar ve hatta neşeli bornoz ve havlu setlerine sahip.

Her şey bittiğinde ebeveynler ıslanacak ve bebekler güzel bir şekilde temiz olacak - aynen olması gerektiği gibi

Önerilerimiz
TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı