Bebeğinizin banyo süreçlerinde onun için özel olarak geliştirilmiş ürünler yerine diğer ürünleri tercih ettiğinizde kuruluk, tahriş veya saçlarda dökülme gibi ciddi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu tarz problemleri ortadan kaldırmak için yoğun kimyasal içermeyen, doğal bitki özleriyle güçlendirilmiş, hassas ciltlere ve saçlara uygun bebek yağı ve bebek losyonu çeşitlerinden faydalanmanız gerekir. Chicco, bebeğinizin ne kadar hassas olabileceğini bildiği için banyo ürünlerini de bu duruma uygun olarak geliştirir. Böylece bebeğiniz her banyo sonrası yumuşacık bir tene ve saçlara sahip olur. 

Bebeklerin Banyo Sürecini Keyfe Dönüştüren Chicco Bebek Yağı ve Losyonları

Bebekler, çoğu zaman banyo yapmaktan hoşlanmaz ve bu yüzden huysuzlanabilir ya da kaçınabilirler. Bunun en önemli sebeplerinden biri bebeklerin gözlerini yakan ya da onlar için hoş kokmayan banyo ürünleridir. Chicco bebek yağı ve bebek losyonu çeşitleri, bebeklere zarar verebilen paraben, alkol, mineral yağ ve renklendirici gibi kimyasallar içermez. Daha çok ürünlerinde shea yağı ya da tatlı badem yağı gibi doğal malzemelere yer veren Chicco, aklınızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırarak bebeğinizin banyo süreçlerinde güvenle kullanabileceğiniz kaliteli seçenekler sunar. Chicco’nun bebek yağı ve bebek losyonu dışında bebeğinizin banyo süreçleri için destekleyici birçok ürün içerdiğini de unutmamalısınız. 

“En iyi bebek yağı” ve “en iyi bebek losyonu” dendiğinde akla gelen ilk markalar arasında yer alan Chicco’nun banyo ürünlerini kullanmak da oldukça kolaydır. Ekstra hassas formüle sahip olan bebek yağı ile bebeğinizin cildini temizleyip, ardından durulamanız yeterlidir. Benzer şekilde bebek losyonunu da banyodan hemen sonra bebeğinizin cildine uygulayabilir, böylece bebeğinizin cildi üzerinde nemlendiren ve koruyan bir bariyer oluşturabilirsiniz. Ayrıca tüm banyo ürünlerini kompakt boyutları sayesinde dilediğiniz zaman, dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı