Bebekler İçin Yeme-İçme Eşyaları Çeşitleri ve Fiyatları

Yemek zamanını kolaylaştırmak için ihtiyacınız olan her şey.

Yemek Zamanı

Katı gıdaya geçişte, yemek zamanı bebekler ve çoğu zaman ebeveynler için de her zaman bir maceradır. Kargaşayı ve çıkmayan lekeleri unutun. Bu önemli bir aşamanın üstesinden mümkün olan en iyi şekilde gelmenize yardımcı olmak için buradayız.

Ebeveynler ve çocuklar, Chicco mama sandalyeleri, çatal bıçak takımları, bardaklar ve önlüklerin stilini ve kalitesini severler.

Chicco Mama Sandalyeleri Sayesinde Evdeki Minikler Bile Yemek Masasında!

Bebeğinizi yemek masasında bile kendinize yakın tutun: Temizlemesi ve hareket etmesi kolay Chicco mama sandalyesi, bu erken öğünlerin deneyimiyle tanışmanın en pratik yoludur.

Ürünlerimiz, dört ayaklı ve tekerlekli klasik mama sandalyelerini, doğrudan masaya takılan sandalyeleri ve birlikte yemek yemek istediğinizde yanınızda götürebileceğiniz portatif katlanır yükseltici mama sandalyelerini içerir.

Öğrenme Zamanı

Masada bile öğrenilecek yeni şeyler vardır! Chicco tarafından üretilen güvenli ve çocuk dostu çatal bıçak setleri, ebeveynlerin küçük çocuklarına ilk öğünlerini bağımsız olarak yemeyi öğretmelerine yardımcı olur.

Özgün, canlı desenleriyle renkli tabaklar ve çatal bıçak takımları yemek zamanlarını aydınlatır ve iştah açar.

Dökülme önleyici ağızlı ve pipetli çeşitli bardaklar ile su içmek keyifli hale gelir. 

Önerilerimiz

Bebeğiniz için doğduğu andan itibaren hayati düzeyde önem taşıyan beslenme, özellikle 6. aydan sonra ek besinlerle desteklenerek daha zengin bir hal alır. Bu süreçte tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi beslenmek için yardımcı aparatlara ihtiyaç duyan bebekler, böylece hem yemek yemeyi öğrenir hem de motor becerilerini geliştirirler. Bebeğinizin büyüdükçe adım adım ihtiyaç duyabileceği tüm beslenme araç ve gereçlerini Chicco’nun kapsamlı ürün çeşitleri arasında kolayca bulabilirsiniz.

Eksiksiz Beslenme İçin Gereken Her Şey Chicco’da!

Bebekler, beslenme açısından ilk 6 ay yalnızca biberonla yetinebilseler de ek gıdalar almaya ve dişleri çıkmaya başladıktan sonra tabak, çatal, suluk ve bardak gibi diğer aparatlara ihtiyaç duyarlar. Temel motor becerileri gelişene kadar mama sandalyesi gibi özel destekler de gerekir. Bu aşamada henüz kendilerini koruma ve hareket edebilme kabiliyetleri tam anlamıyla gelişmemiş olan bebeklerin beslenmesi için uygun araç ve gereçler kullanmak yüksek önem taşır.

Chicco, bebeğinizin yaş grubuna uygun plastik çatal, kaşık, bıçaklar; eğlenceli desenlere sahip mama tabağı ve fonksiyonel mama termosu modelleri gibi oldukça faydalı ve yaratıcı seçenekler sunar. Böylece bebeğinizin yemek yerken zarar görebilme ihtimalini en aza indirebilir, aynı zamanda sıkılmadan, eğlenerek beslenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bebek sulukları ve bardakları gibi temel ihtiyaçların yanı sıra yükseltici mama sandalyesi gibi spesifik ürünleri de yine Chicco’da bulabilirsiniz.

Beslenmenin bebek sağlığını doğrudan etkilediğini bilen Chicco, bu yüzden ürettiği ürünlerin malzemelerinden tasarımlarına kadar tüm detaylarına üst düzeyde önem verir. Ek olarak Chicco ürünlerinin üretiminden paketlenmesine kadar diğer tüm süreçler de standartlara uygun şekilde gerçekleştirilir. Eğer siz de bebek beslenme ürünleri konusunda tüm beklentilerinizi karşılayabilecek, sağlık açısından herhangi bir risk barındırmayan yüksek kaliteli seçenekler arıyorsanız Chicco’yu tercih edebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı