Beslenme

Yemek zamanlarının ve büyümenin tadını çıkarmak için mama sandalyeleri, tabaklar, bardaklar ve daha fazlası…

Önerilerimiz

Bebeğiniz için doğduğu andan itibaren hayati düzeyde önem taşıyan beslenme, özellikle 6. aydan sonra ek besinlerle desteklenerek daha zengin bir hal alır. Bu süreçte tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi beslenmek için yardımcı aparatlara ihtiyaç duyan bebekler, böylece hem yemek yemeyi öğrenir hem de motor becerilerini geliştirirler. Bebeğinizin büyüdükçe adım adım ihtiyaç duyabileceği tüm beslenme araç ve gereçlerini Chicco’nun kapsamlı ürün çeşitleri arasında kolayca bulabilirsiniz.

Eksiksiz Beslenme İçin Gereken Her Şey Chicco’da!

Bebekler, beslenme açısından ilk 6 ay yalnızca biberonla yetinebilseler de ek gıdalar almaya ve dişleri çıkmaya başladıktan sonra tabak, çatal, suluk ve bardak gibi diğer aparatlara ihtiyaç duyarlar. Temel motor becerileri gelişene kadar mama sandalyesi gibi özel destekler de gerekir. Bu aşamada henüz kendilerini koruma ve hareket edebilme kabiliyetleri tam anlamıyla gelişmemiş olan bebeklerin beslenmesi için uygun araç ve gereçler kullanmak yüksek önem taşır.

Chicco, bebeğinizin yaş grubuna uygun plastik çatal, kaşık, bıçaklar; eğlenceli desenlere sahip mama tabağı ve fonksiyonel mama termosu modelleri gibi oldukça faydalı ve yaratıcı seçenekler sunar. Böylece bebeğinizin yemek yerken zarar görebilme ihtimalini en aza indirebilir, aynı zamanda sıkılmadan, eğlenerek beslenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bebek sulukları ve bardakları gibi temel ihtiyaçların yanı sıra yükseltici mama sandalyesi gibi spesifik ürünleri de yine Chicco’da bulabilirsiniz.

Beslenmenin bebek sağlığını doğrudan etkilediğini bilen Chicco, bu yüzden ürettiği ürünlerin malzemelerinden tasarımlarına kadar tüm detaylarına üst düzeyde önem verir. Ek olarak Chicco ürünlerinin üretiminden paketlenmesine kadar diğer tüm süreçler de standartlara uygun şekilde gerçekleştirilir. Eğer siz de bebek beslenme ürünleri konusunda tüm beklentilerinizi karşılayabilecek, sağlık açısından herhangi bir risk barındırmayan yüksek kaliteli seçenekler arıyorsanız Chicco’yu tercih edebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı