Mama sandalyeleri, bebeklerin konforlu ve güvenli bir şekilde beslenebilmeleri için gereken aparatların başında gelir. Ancak başta restoran ve kafe gibi mekanlar olmak üzere belirli alanlarda mama sandalyelerini kullanmak zorlaşır. İşte bu tarz durumlarda yükseltici mama sandalyesi, nereye giderseniz gidin yanınızda götürebileceğiniz kompakt boyutları, hafifliği ve modüler yapısıyla büyük avantaj sağlar. Chicco, rengarenk mama sandalyesi yükseltici modelleriyle bebeğinizin birbirinden farklı ortamlarda rahat ve emniyetli bir şekilde yemek yemesine yardımcı olur. 

Bebeğinizin Beslenmesini Kolaylaştıran Yükseltici Mama Sandalyeleri 

Bebek sandalye yükseltici çeşitleri, henüz dengede durabilme ve oturabilme gibi eylemleri sağlıklı bir şekilde gerçekleştiremeyen bebekler için mükemmel bir çözümdür. Chicco, katlanarak bir çanta gibi omzunuzda taşınabilen yükseltici mama sandalyesi modelleriyle bebeğinizi rahatlıkla dışarı çıkarabilmenizi veya onunla çekinmeden yolculuk yapabilmenizi sağlar. Mama sandalyesi yükselticiler, hafif oldukları kadar birkaç adımda sabitlenebilen yapılarıyla da kullanım kolaylığı açısından avantaj yaratır. 

Özellikle dış mekanlarda bebeklerin rahatça oturmalarını ve beslenmelerini sağlamak birçok sebepten dolayı oldukça zorlaşır. Bu nedenle arkadaşlarınızla veya yakınlarınızla bir araya gelmekten; kafe, restoran gibi mekanlarda bulunmaktan kaçınabilirsiniz. Ancak Chicco mama koltuğu yükseltici modelleri, kompakt, hafif, taşınabilir ve modüler yapılarıyla tüm bu endişelerinizi ortadan kaldırarak bebeğinizle birlikte dilediğiniz ortamda yemek yiyebilmenize ve bir şeyler içebilmenize imkan tanır. Böylece bebeğinizin yaklaşan beslenme saatleri, dışarıda bulunmanızı engelleyen bir sebep olmaktan çıkar. 

Bebekler büyüdükçe onlarla uyumlu olarak ayarlanabilen yüksekliğe sahip Chicco sandalye yükseltici mama koltuğu, böylece aylar boyunca sorunsuz bir kullanım imkanı sunar. Her Chicco ürünü gibi Avrupa ve dünya standartlarına uygun şekilde üretilen yükseltici mama sandalyeleri de bebeğiniz için herhangi bir risk içermez. Bu nedenle ihtiyaç duyduğunuz her an gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı