Bebeklerin beslenmesindeki en önemli araç olan biberonlar; yapıldıkları malzemeye, hitap ettikleri yaş gruplarına ve sahip oldukları diğer özelliklere bağlı olarak cam biberon, yenidoğan biberon ya da antikolik biberon gibi çeşitlere ayrılır. Bebeklerin farklı ihtiyaçlarına bağlı olarak anne memesine en yakın biberon ya da gaz yapmayan biberon gibi biberon modelleri de bulunur.

 

Biberon ve Biberon Aksesuarları Arasından Seçiminizi Yapın

Chicco, yarım yüzyılı aşkın bir süredir bebek ürünleri üzerine uzmanlaşmış uluslararası bir marka olarak bebek biberon çeşitleri konusunda da ihtiyacınız olan tüm seçenekleri size yüksek kalite farkıyla sunar. Yalnızca biberon çeşitleri için değil; aynı zamanda biberon emziği, biberon sterilizatör ve biberon fırçası gibi tamamlayıcı ürünler için de size yardımcı olan Chicco, böylece bebeğinizin beslenmesini kolaylaştıracak tüm alternatifleri bir araya getirmeyi başarır.

Chicco biberon seti modelleri, cam biberon, memeye benzeyen biberon ucu, çıkarılabilir taban, damlatmaz kapak gibi detaylarıyla pratiklik, ergonomi, dayanıklılık ve hijyen gibi farklı konularda benzersiz avantajlar sağlar. Chicco’nun özellikle yeni doğan bebekler biberona çok daha kolay alışsın ve biberonu çok daha kısa sürede benimsesin diye açılı biberon emziğine sahip ürünleri de mevcut. Bu yöntemle bebekler, biberonlarında açı ve doku bakımından memeye en yakın deneyimi yaşar.

Chicco biberonları, bebeklerin dönemsel gelişimlerinden ağız yapılarına, sağlıklarından temizliklerine kadar onlarca değişik ayrıntı göz önünde bulundurularak tasarlanır. Bu yüzden bebeklerin %96’sı Chicco’nun biberonlarını kolayca kabul eder. Borosilikat camdan üretilen hijyenik ve ısıya dayanıklı biberon çeşitleri, sürekli dolu kalarak boşluk hissi yaratmayan biberon başlığı, doğal bir emzirme deneyimi için özel olarak geliştirilmiş damarlı halkalar içeren kadifemsi biberon başlığı da yine Chicco biberonlarının eşsiz özelliklerinden yalnızca birkaçını oluşturur. Tüm bunların yanı sıra Chicco biberon modellerinin farklı boyutlarının bulunduğunu da unutmadan gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı