Bebeğinizi emzirdikten sonra birçok annede olduğu gibi siz de akmaya devam eden sütünüzden dolayı çeşitli problemlerle karşılaşıyor olabilirsiniz. Bebeğin emzirilmesiyle birlikte uyarılan göğsünüzle emzirmeyi bitirseniz de bir süre daha süt akmaya devam ettiği için hem kıyafetleriniz lekelenir hem de süt kaybı yaşayabilirsiniz.

Chicco’nun bu gibi deneyimleri ortadan kaldırmak için geliştirdiği göğüs pedi, yumuşak ve kapsayıcı yapısıyla göğüs ucunda nefes alabilen bir bariyer oluşturur. Böylece sütün akışını durdurarak gereksiz yere kaybedilmesini ya da kıyafetlere bulaşmasını önler. Özellikle yeni doğum yapmış annelerde sıklıkla karşılaşılan bu durumu siz de yaşıyorsanız Chicco’nun göğüs ucu pedi seçeneklerinden faydalanarak akmaya devam eden süt probleminiz için etkili ve rahat bir çözüm bulabilirsiniz.

Kullanışlı Göğüs Pedlerini Keşfedin

Chicco anne göğüs pedi, yeni doğum yapmış, emzirme sürecine alışmaya çalışan annelerden kronik süt akıntısı problemi yaşayanlara, yoğun süt üretimi olanlardan nadir de olsa bu tarz bir problemle karşılaşanlara kadar birbirinden farklı durumlar ve kişiler için uygundur. Temel amacı annelerin daha konforlu ve pratik bir emzirme süreci geçirmelerini sağlamak olan Chicco doğum sonrası göğüs pedi, bu işlevini yenilikçi ve benzersiz detayları sayesinde kusursuz bir şekilde yerine getirir.

Chicco göğüs pedinde yer alan süper emici kapsüller sıvıyı tutarak dağılmasını önlerken nefes alabilen yapısıyla göğüs ucu ve derisinin kesintisiz olarak hava almasını sağlar. Yüksek koruyuculuğunun yanı sıra ince ve hafif yapısıyla kıyafetlerden görünmez ya da herhangi bir rahatsızlık, tahriş oluşturmaz. Kendiliğinden yapışan şeridi ve kolayca göğsün şeklini alan yapısıyla sağlam bir şekilde yerinde duran bu pedler, böylece uzun süreli koruma sağlar. Sunduğu rahatlık ve korumaya ek olarak Chicco göğüs pedi fiyatları da oldukça avantajlıdır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı