Bebeklerde saç ve cilt gibi dişler de oldukça hassas bir yapıya sahiptir. “Süt dişleri” olarak adlandırılan ve genellikle bebeklerin 6 - 12 aylık süreçlerinde çıkmaya başlayan bu hassas dişler, özel bakıma ihtiyaç duyar. Chicco, giyimden eğlenceye, konfordan güvenliğe bebeklerle ilgili tüm ihtiyaçlara karşılık verdiği gibi ağız bakımı konusunda da gereken ürünleri kaliteli malzeme ve sağlıklı içerik ayrıcalığıyla kullanıma sunar. 

Bebekler İçin Özel Olarak Geliştirilmiş Chicco Ağız Bakım Ürünleri 

Yetişkinlerde olduğu gibi bebeklerde de süt dişleri çıkmaya başladıktan sonra ağız bakımı rutinine dikkat etmeniz gerekir. Özellikle 12. aydan itibaren önemi giderek artan ağız ve diş bakımı için bebek diş macunu ve bebek diş fırçası kullanarak ilk adımı atabilirsiniz. Tahmin edilebileceği gibi bebeklerin ağız ölçüsüne ve hassaslığına uygun şekilde geliştirilen Chicco bebekler için diş macunu ve bebekler için diş fırçası modelleri, süt dişlere zarar vermeden etkili bir ağız hijyeni sağlar. 

 

Chicco bebek diş fırçası modelleri, oldukça yumuşak kıllardan, küçük boyutlarda başlıklardan ve tutma saplarından meydana gelir. Böylece bebeğinizin dişlerini ve diş etlerini zarar vermeden temizler. Aynı zamanda farklı renk ve desen seçenekleri de içeren bebek parmak diş fırçası çeşitleri, böylece bebeğinizin sıkılmadan diş fırçalamasına yardımcı olur. Ayrıca dilerseniz Chicco diş fırçalarını; diş macunu, özel çanta ve bardak ile birlikte set şeklinde de satın alabilirsiniz.


Chicco bebekler için diş macunu ise koruyucu içermeyen, kalsiyum ile güçlendirilmiş formülü ve çilekli tadıyla bebeğinizin diş fırçalama süreçlerini hem sağlıklı hem eğlenceli bir aktiviteye dönüştürür. Bebeğinizin 12. ayından itibaren tavsiye edilen Chicco diş macunu, kapsamlı bir bebek ağız bakımı için gereken diğer tüm ürünlerle birlikte set şeklinde de satılır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı