Birçok sebebe bağlı olarak gelişebilen ve bebekler için can sıkıcı olabilen pişikler, çözüm bulunmadığı takdirde ciddi bir cilt problemine dönüşebilir. Pişikler için özel olarak geliştirilen ürünler ise bu problemi ortadan kaldırmanıza ve tekrarlanmasını önlemenize yardımcı olur. Chicco, pişik kremi, pişik önleyici krem gibi temel ürünlerin yanı sıra bebek pudrası gibi destekleyici ürünler de sunar. Böylece bebeğinizin altını değiştirirken pişikler için gereken tüm önlemleri bir arada almış olursunuz. Üstelik kompakt boyutları sayesinde her zaman rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz Chicco pişik kremleri, tüp şeklindeki ambalajları aracılığıyla kolayca sıkılarak cilde uygulanabilir. 

Yatıştırıcı ve İyileştirici Etkiye Sahip Chicco Pişik Kremleri

Bebeğinizin altını değiştirirken oluşan pişikleri iyileştirmek ve tekrar oluşmalarını önlemek için kullanabileceğiniz Chicco pişik için krem çeşitleri, içeriğindeki çinko ve pantenol sayesinde tahriş olmuş bölgeleri yatıştırır ve rahatlatır. Haliyle bebeğinizin pişik kaynaklı tahrişlerden dolayı canı yanmaz ve düzenli kullanımda pişik problemlerinden kurtulabilir. Talk pudrası da yine pişiklerin olumsuz etkilerini azaltmak ve iyileşmelerini sağlamak konusunda yardımcı olan diğer ürünlerden biridir. Siz de Chicco’nun bebekler için pişik kremi ve bebek pudrası ürünlerini bir arada kullanarak oldukça etkili sonuçlar alabilirsiniz. 

Pişikler, yalnızca bebeklere has problemler olmamakla birlikte bebeklerin cildi çok daha hassas sayıldığı için küçük yaşlarda çok daha sık görülür. Bebek bezi kullanımı, hava koşulları, kıyafet seçimi, beslenme şekli ve benzeri birbirinden farklı faktöre bağlı olarak artıp azalabilen pişikler, bölgesel tahrişlere sebep olduğu için bebeğinizin sıklıkla kendisini rahatsız hissetmesine yol açabilir. Bu nedenle pişik kremi ve bebek pudrası kullanımı dışında bebeğinizin bezinden kıyafetlerine kadar pek çok detaya dikkat etmeli; olabildiğince hava alabilen ürünler tercih ederek pişik oluşumunun önüne geçmelisiniz. 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı