Bebek kanguru modelleri, sundukları yüksek konfor ve güvenlik nedeniyle anneler tarafından sıklıkla tercih edilen destekleyici ürünler arasında yer alır. Bu durum bebek için kanguru çeşitlerinin artmasını sağlarken her tarza, beklentiye ve ihtiyaca yönelik seçeneklerin de doğmasına sebep olur. Chicco ise Boppy ComfyFit ile klasik kanguru bebek modellerinde bulunmayan pek çok özelliği bir araya getirerek fark yaratmayı başarır. 

Üst Düzey Rahatlık, Estetik ve Fonksiyonellik Sunan Chicco Boppy ComfyFit 

En rahat kanguru modelleri arasında yer alan ve bebek kanguru standartlarını farklı bir boyuta taşıyan Boppy Comfyfit, daha ilk bakışta farkını hissettirir. Oldukça uyumlu bir renge ve görüntüye sahip olan Chicco Boppy, abartılı renk tonlarından ve desenlerden arındırılmış, sade görüntüsüyle estetiğe önem veren annelerin beğenisini kazanmakta zorlanmaz. Diğer birçok bebek için kanguru çeşidinden farklı olarak geleneksel ve naturel bir görüntüye sahip olan Chicco Boppy kanguru, zarif stilinin yanı sıra işlevsel detaylarıyla da dikkat çeker. 

Kolayca katlanabilen bu rahat kanguru modeli, beraberinde gelen özel çantasına da rahatlıkla sığar. Böylece Boppy Comfyfit’i kullanmadığınız zamanlarda çantasına yerleştirebilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz yere de zahmetsiz bir şekilde götürebilirsiniz. Ayrıca ürünün yıkanabilir yapısı, hem kullanım hem hijyen açısından maksimum verim almanızı sağlar. Boppy Comfyfit’in kullanımı da oldukça basittir. 


Üç adımlı bir kullanım sürecinden oluşan Chicco Boppy’nin alt kemerini belinize geçirip, bebeğinizi kanguru ile sardıktan sonra şekillendirilmiş omuz askılarını bağlamanız yeterlidir. Özellikle tarz sahibi annelerin vazgeçilmezleri arasına girebilecek olan Boppy Comfyfit, bebek için kanguru konusunda beklentileri yüksek olanlara hitap eder. Chicco Boppy Comfyfit’in öne çıktığı diğer bir konuysa içerdiği tüm bu üstün özelliklere rağmen avantajlı sayılabilecek fiyatıdır. Eğer siz de her açıdan ideal bir kanguru bebek modeli arıyorsanız Boppy Comfyfit’i tercih edebilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı