Oyuncaklar

Bebeğinizin ihtiyaçlarına uygun oyuncaklar: güvenli ve mutlu şekilde büyümelerini destekleyen uyaranlar içerirler

Mükemmel uyku rutini
Ailedeki herkesin mutlu olması için mükemmel uyku rutini.

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk günden itibaren Chicco ürünleri bebeğinizin uykusu için rahat bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. Bebekler tarafından en çok sevilen şeyleri seçerek en doğru atmosferi yaratır. Rengarenk projeksiyonlar, klasik müzik ve doğa sesleri, rahatlatıcı gece ışığı ve yumuşak oyuncaklar.

İlk Oyuncaklarım
Oyuncaklar bebeğinizin bilişsel becerilerinin gelişmesini destekler

Belli bir noktada bebeğiniz kendi kendine ilk yaratıcı meydan okumasına hazır olacak! Onları teşvik etmek için bilişsel becerilerini geliştirecek oyunlarla onlara yardım edin. Buna objeleri yıkma veya doğru şekilleri doğru boşuklardan geçirme gibi bebeklerin doğasında olan ilgi alanları ile başlayın. Beraber oyun oynamak bebeklerin hayal kırıklıklarının üstesinden gelmelerini ve onların ilk başarılarının keyfini çıkarmayı sağlar

Öğreniyorum
Dilin Gelişimi

Bebeğinizin dil becerilerini denemesine nasıl yardımcı olabilirsiniz? Konuşan eğitici oyuncaklar, 6 aydan 5 yaşa kadar her yaşın ihtiyaçlarına göre içerik ve aktivite sunan oyuncaklar ile çocuğunuz eğlenirken İngilizcesi de gelişecek. 

Müzikle büyümek
Müzik enstrümanları bebeğinize, notalar ve melodiler dünyasını tanıtmanın ideal yoludur.

Bebekler için tasarlanmış müzikal aletler kendilerini yaratıcı şekilde ifade etmelerini destekler. Aynı zamanda çok eğlenmeleri farklı becerilerinin de gelişmesini sağlayacaktır: hayal gücünden ve etkili iletişime, konsantrasyona, dikkat vermekten hafızaya. Beraber oynamak ve karşılıklı birbirini tanımak için idealdir Bebeğinizin en sevdiği enstrümanı seçin ve birlikte şarkılar besteleyerek eğlenin.

Aktif yaşam
Fiziksel aktiviteye teşvik edici, yetişkin sporlarından esinlenerek hazırlanmış oyuncaklar

Aktif bir yaşam iyi alışkanlıklar edinmenin en iyi yollarından biridir. Bebeğinizin spor alışkanlığı kazanmasını destekleyici oyuncaklar en popüler sporlardan esinlenerek hazırlandı. Her oyun, hassasiyetten,  koordinasyona, sosyalleşmeyi ve ekip olma, arkadaşlık hissini öğreten farklı becerileri uyarır.

Önerilerimiz

Hem bebeklerin hem de çocukların eğlence aracı olan oyuncaklar, doğru şekilde kullanıldıklarında onların bilişsel ve motor becerileri için büyük fayda sağlar. Chicco, belirli temalar üzerine geliştirdiği bebek oyuncakları ile bebeğinizin bitkilerden hayvanlara, günlük aktivitelerden seslere kadar birçok detayı öğrenmelerini ve ayırt etmelerini kolaylaştırır. Böylece bebeğiniz ilk aylarından itibaren rengarenk ve yaratıcı oyuncaklar ile eğlenirken birçok bilgiyi de öğrenebilir.

Eğlenceyi ve Gelişimi Bir Arada Sunan Chicco Bebek Oyuncakları

Bebeğinizin kendi kendine veya sizinle birlikte eğlenebilmesi için mükemmel bir kaynak olan oyuncaklar, pek çok kategoriye ayrılır. Bu kategoriler arasında çıngırak ve dişlikler, mama sandalyesi oyuncağı, dönence oyuncak, beşik oyuncağı, yenidoğan oyuncak ve 1 yaş oyuncak çeşitleri gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Bu da bebeğinizin yemekten uyku öncesine, yeni doğduğu dönemden ilerleyen aylara kadar tüm süreçlerde sıkılmadan vakit geçirebilmesini sağlar. Haliyle bebek oyuncakları, bebeğinizin yalnızca oyun saatlerinde değil, oldukça zorlayıcı süreçlere dönüşebilen diş çıkarma, yemek yeme ya da uyku öncesi gibi dönemlerde de önemli bir kurtarıcıya dönüşür.

Chicco’nun, Avrupa ve dünya standartlarını dikkate alarak ürettiği, bebeğinizin sağlığı açısından herhangi bir risk içermeyen oyuncaklarını, dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çıngırak, ilk oyuncak veya bul tak oyuncaklar gibi klasik Chicco bebek oyuncaklarının yanı sıra puset oyuncağı, müzikli oyuncaklar ya da eğitici oyuncaklar gibi faydalı ve yaratıcı alternatifleri de değerlendirebilir, dilerseniz bebeğinizin yaş grubuna uygun diğer seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Chicco, bebeğiniz için eğlendirici özelliğinin yanı sıra birbirinden farklı işlevsel detayları beraberinde getiren bebek oyuncakları da içerir. Örneğin; bebeğinizin odasına ilgi çekici desenler yansıtan projektörler, adım atmayı kolaylaştıran sevimli yürüteçler ve dağınıklığı önleyen oyun halıları, fonksiyonelliğiyle de ön plana çıkan eğlenceli ürünler arasında yer alır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı