Bebek Oyuncakları

Küçükleri eğlendirmek, büyümelerine eşlik etmek ve öğrenmelerine yardımcı olmak için ihtiyacınız olan her şey.

Eco+ Oyuncaklar

Çocukların geleceği ve yaşayacakları çevre bizim elimizde. Chicco olarak küçük de olsa her hareketimiz daha iyi ve sürdürülebilir bir dünya yaratmak için önemlidir.

Bu yüzden onu bugün büyütmenize, yarınını da düşünmenize yardımcı oluyoruz!

Uyku Zamanı İçin Mükemmel Ritüel

Chicco oyuncakları, ilk günlerden itibaren çocuklarınızın uykuya dalabileceği ve herkesin huzur içinde dinlenebileceği rahatlatıcı bir ortam yaratmanıza yardımcı olur. renkli projeksiyon, klasik müzik veya doğanın sesleri, güven veren bir gece lambası ve yumuşak kumaşlar! En çok sevdiğinizden birini seçerek bebeğinizin için huzurlu bir ortam yaratın.

Yaratıcılığı ve Mantığı Şekillendirir

Etraflarındaki şekilleri gözlemleyen çocukların ilk zorluklarıyla yüzleşmeye hazır oldukları zaman gelir. Onları, nesneleri istifleme, şekilleri yerleştirme ve kuleleri düşürme konusundaki doğal tutkularından başlayarak bilişsel ve yaratıcı beceriler geliştirmelerine yardımcı olacak oyunlarla teşvik edebilirsiniz. Ayrıca oyunları birlikte oynayarak, ilk zorlukların üstesinden gelmeyi ve önemli başarılarından memnun olmayı öğreneceklerdir.

Yetişkinlerden İlham Alarak Küçükler İçin Tasarlandı

Gol atmak, basket atmak veya bovlingde bütün labutları devirmek, sporu ortak bir tutku haline getirecek güce sahiptir. Spor oyuncakları hareketi uyarır ve çocuğun hassasiyetten koordinasyona, eğitim iradesine ve takım ruhu gibi belirli becerileri öğrenmesine yardımcı olur.

Müzik Zamanı!

Müzik, birbirinizi tanımanın, birlikte eğlenmenin ve kendinizi yaratıcı bir şekilde ifade etmenin en doğal yoludur. Herkesin en sevdiği tür ve enstrüman vardır: klasik piyano ve davullardan daha modern olanlara. Sesini serbest bırak, ritme göre dans et ve ritmi takip et!

Dikkat Bu Çok Güzel Bir Oyun

Psikomotor gelişim, yaşamın ilk günlerinden itibaren başlar ve çocuğun aşamalı olarak postürel, motor, bilişsel ve ilişkisel beceriler kazanmasına yol açar. Bütün bunlar duyulardan ve keşiflerden geçer. Mevsim değişikliğini fark etmek, çimlerde yürümek veya yaprakların hışırtısını dinlemek gibi aktiviteler, çocuğun gelişimine yardımcı olan, ancak fark edilmeme riski giderek artan günlük keşiflerdir. Çocuklarınızın etraflarında ne olduğu üzerinde durmalarına ve dünyanın güzelliğini yeniden kazanmalarına yardımcı olun. Küçük duyusal keşifler ve huzur içinde birlikte oynadıkları anlar, konsantrasyonlarını ve meraklarını eğitmek için yeterlidir.

Önerilerimiz

Hem bebeklerin hem de çocukların eğlence aracı olan oyuncaklar, doğru şekilde kullanıldıklarında onların bilişsel ve motor becerileri için büyük fayda sağlar. Chicco, belirli temalar üzerine geliştirdiği bebek oyuncakları ile bebeğinizin bitkilerden hayvanlara, günlük aktivitelerden seslere kadar birçok detayı öğrenmelerini ve ayırt etmelerini kolaylaştırır. Böylece bebeğiniz ilk aylarından itibaren rengarenk ve yaratıcı oyuncaklar ile eğlenirken birçok bilgiyi de öğrenebilir.

Eğlenceyi ve Gelişimi Bir Arada Sunan Chicco Bebek Oyuncakları

Bebeğinizin kendi kendine veya sizinle birlikte eğlenebilmesi için mükemmel bir kaynak olan oyuncaklar, pek çok kategoriye ayrılır. Bu kategoriler arasında çıngırak ve dişlikler, mama sandalyesi oyuncağı, dönence oyuncak, beşik oyuncağı, yenidoğan oyuncak ve 1 yaş oyuncak çeşitleri gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Bu da bebeğinizin yemekten uyku öncesine, yeni doğduğu dönemden ilerleyen aylara kadar tüm süreçlerde sıkılmadan vakit geçirebilmesini sağlar. Haliyle bebek oyuncakları, bebeğinizin yalnızca oyun saatlerinde değil, oldukça zorlayıcı süreçlere dönüşebilen diş çıkarma, yemek yeme ya da uyku öncesi gibi dönemlerde de önemli bir kurtarıcıya dönüşür.

Chicco’nun, Avrupa ve dünya standartlarını dikkate alarak ürettiği, bebeğinizin sağlığı açısından herhangi bir risk içermeyen oyuncaklarını, dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çıngırak, ilk oyuncak veya bul tak oyuncaklar gibi klasik Chicco bebek oyuncaklarının yanı sıra puset oyuncağı, müzikli oyuncaklar ya da eğitici oyuncaklar gibi faydalı ve yaratıcı alternatifleri de değerlendirebilir, dilerseniz bebeğinizin yaş grubuna uygun diğer seçenekleri de tercih edebilirsiniz.

Chicco, bebeğiniz için eğlendirici özelliğinin yanı sıra birbirinden farklı işlevsel detayları beraberinde getiren bebek oyuncakları da içerir. Örneğin; bebeğinizin odasına ilgi çekici desenler yansıtan projektörler, adım atmayı kolaylaştıran sevimli yürüteçler ve dağınıklığı önleyen oyun halıları, fonksiyonelliğiyle de ön plana çıkan eğlenceli ürünler arasında yer alır.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı