Bebeğinizin oyun saatlerini değerlendirebilmesi için birbirinden farklı sayısız oyuncak seçeneğine ulaşabilirsiniz. Ancak verimli ve sağlıklı bir gelişim için bebek oyuncaklarında kullanılan materyallerden yaş grubuna, eğiticilik düzeyinden kullanım ömrüne kadar pek çok ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Böylece bebeğiniz eğlenirken öğrenebilir ve uzun süre oyuncaklarıyla sorunsuz şekilde oynayabilir. Hem eğlendiren hem eğiten oyuncak çeşitleri arasında yer alan bul tak oyuncaklar da bebeğinizin neden - sonuç ilişkisini, sayıları ve geometrik şekilleri oyun oynarken öğrenmesini sağlar.

Bebeğinizin Eğlenmesini ve Öğrenmesini Sağlayan Chicco Bul Tak Oyuncaklar

Chicco, bul tak oyuncak modellerinde kaliteli ve dayanıklı materyaller kullanmakla beraber dünya çapında kabul görmüş eğitim metotlarından da faydalanır. Örneğin; STEM yani Science, Technology, Engineering ve Math, pek çok ülkede kabul gören bir eğitim sistemidir. Küçük yaşlardan itibaren kolay ve anlaşılır bir şekilde çocukların mantığını ve bilişsel becerilerini pekiştirmeyi hedefleyen bu etkili sistem, Chicco’nun bul tak oyuncak modellerinde de kullanılır. Bu yolla bebeğiniz, sayılardan renklere, şekillerden seslere pek çok detayı küçük yaşlardan itibaren öğrenmiş olur.

Chicco bul tak oyuncak çeşitleri içinde bebeğinizin ilk aylardan itibaren oynayabileceği basit seçeneklerin yanı sıra daha komplike sayılabilecek tezgahlı tamir seti gibi alternatifler de yer alır. Böylece bebeğiniz oyun şeklinde de olsa çekiç, tornavida, civata ve dişli gibi birbirinden farklı aletleri kullanmanın mantığını kavrayabilir. Siz de bebeğinizle birlikte oyuncak seçerken Chicco’nun bul tak oyuncakları gibi eğlenirken öğreten alternatifleri değerlendirebilir, böylece oyuncaklardan beklentilerinizin üzerinde bir verim alabilirsiniz. Ayrıca Chicco bul tak oyuncakların sağlık açısından standartlara uygun malzemeler ve yöntemlerle üretildiğini de göz önünde bulundurmalısınız. Dİlerseniz uygun bul tak oyuncak fiyatları sayesinde çocuğunuz için tüm seriyi tamamlayabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı