Pek çok anne, bebeklerinin eğlenirken öğrenmesini hayal eder. Ancak bu hayali gerçeğe dönüştürmenin yolu, iyi bir araştırma yapmaktan geçer. Nihayetinde bebeğiniz için tercih edeceğiniz oyuncakların malzeme kalitesi ya da dayanıklılığı kadar eğiticilik düzeyleri, hitap ettikleri yaş grupları ve sahip oldukları temalar da büyük önem taşır. Chicco, her yaş grubu için belirli temalar dahilinde ürettiği bebek eğitici oyuncaklar sayesinde bebeğinizin sayılardan renklere, şekillerden gezegenlere kadar birçok detayı öğrenmesini sağlar.

Chicco Eğitici Oyuncaklar ile Bebeğinizin Konuşma Becerilerini Geliştirin

Bebeklerin yaş grupları, oynarken öğrenebilme kapasiteleri ile doğrudan alakalı olduğundan eğitici oyuncaklar; 3 aylık bebek için eğitici oyuncaklar, 6 aylık bebek için eğitici oyuncaklar, 9 aylık bebek için eğitici oyuncaklar veya 18 aylık bebek için eğitici oyuncaklar gibi doğrudan yaş aralığını baz alır. Chicco, farklı yaş gruplarına hitap eden çıngırak ve dişliklerden, dönence ve yürüteçlere kadar tüm oyuncak çeşitlerinde hayvan figürleri, geometrik şekiller, renkler ve sayılar kullanarak bebeğinizin dış dünyaya ait detayları algılamasını kolaylaştırır. Üstelik bunu, oyuncaklarına yerleştirdiği ışıklı veya sesli uyarılarla gerçekleştirerek her zaman bebeğinizin ilgisini çekmeyi başarır.

Chicco, kaliteli materyaller ve uzun kullanım ömrü gibi temel avantajların yanı sıra oyuncaklarında STEM metodu ve çift dilli eğitim gibi yenilikçi ayrıntılar da barındırır. Science, Technology, Engineering ve Math’in kısaltması olan STEM, çocukların özellikle mantık, neden - sonuç ilişkisi, şekiller ve sayılar gibi temel kavramları kolayca öğrenmesini sağlayan dünyaca ünlü bir eğitim sistemidir. Çift dilli eğitim ise yürüteç gibi bebeğinizin birlikte çok fazla vakit geçirdiği oyuncaklarda kullanılan; nesneleri hem İngilizce hem Türkçe telaffuz ederek bebeğinizin dil becerilerini çok yönlü şekilde geliştiren eğlenceli bir eğitim yöntemidir. Chicco’nun eğitici oyuncaklarıyla çocuklarınızın bedensel ve zihinsel gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
300 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı