Sağlıklı bir gelişim için bebeklerin bilişsel becerileri kadar fiziksel gelişimleri de büyük önem taşır. Bu nedenle bebeğinizin zihnini geliştiren eğitici oyuncaklarla birlikte bedenini de harekete geçiren spor oyuncakları gibi diğer alternatiflerden de faydalanmanız gerekir. Böylece bebeğiniz, her açıdan gelişim kaydederken enerjisini de atmış olur. Aynı zamanda spor oyuncakları ile bebeğinizin ilgi duyduğu alanları da keşfedebilirsiniz. 

Chicco Spor Oyuncakları ile Bebeğiniz Eğlenirken Farklı Spor Dallarını da Öğrenebilir 

Chicco’nun Fit & Fun serisinde yer alan oyuncakların her biri belirli bir spor dalı ve tema üzerine geliştirildiği için bebeğiniz, bir yandan oyun saatlerinde eğlenirken diğer yandan spor çeşitleriyle ilgili bilgi ve deneyim de elde etmiş olur. Futbol, basketbol, bowling ve scooter gibi birçok spor dalını içeren Chicco bebek spor oyuncakları, bebeğinizin zarar görmesini önleyen yumuşak ve kenarları yuvarlatılmış malzemelerden yapılır. Bu yüzden bebeğiniz veya çocuğunuz, yüksek düzeyde hareketlilik gerektiren oyunları dahi güvenli ve rahat bir şekilde oynayabilir. 

Chicco, tüm bunlara ek olarak spor oyuncaklarında kullandığı ışıklı ve sesli uyarılarla bebeğinizin oyun esnasındaki ilgisini sürekli hale getirmeyi başarır. Gol atıldığında ya da skor değiştiğinde renkli ışıklarla ve canlı seslerle tepki verebilen bebek spor oyuncakları, özellikle odaklanma sorunu yaşayan ve hareketli bebekler için eğlenceli bir ilgi kaynağına dönüşür. Dilerseniz bebeğinizin oyun saatlerinde siz de ona eşlik ederek hem eğlenebilir hem de aranızdaki bağın güçlenmesini sağlayabilirsiniz. 

Eğer spor oyuncakları seçmek konusunda zorlanıyorsanız Chicco ambalajları üzerinde yer alan yaş grupları sayesinde bebeğinizin yaş aralığına uygun alternatifleri değerlendirebilir, bebeğiniz büyüdükçe yenilerini alabilirsiniz. Ek olarak Chicco bebek spor oyuncakları, ideal boyutlara ve ağırlığa sahip olduğu için kolayca taşınabilir ya da bebeğiniz tarafından da rahatlıkla kullanılabilir.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
300 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı