Bebeğinizin her zaman sizinle birlikte olması, güvenliği ve rahatlığı açısından büyük önem taşır. Bu nedenle yalnızca evinizde değil dışarıda veya aracınızda da bebeğinize uygun bir alan yaratmanız gerekir. Bunun en ideal yollarından birini ise ikili bebek arabaları oluşturur. Yüksek konforu ve emniyeti beraberinde getiren ikili bebek arabası, engebeli yollarda dahi bebeğinizin rahatsız olmaması için gereken tüm materyal ve teknolojileri bir arada sunar.

Çok Amaçlı Yapılarıyla Avantaj Sağlayan İkili Bebek Arabaları

İkili bebek arabası olarak da bilinen seyahat setleri, içerdikleri üst düzey konfor ve güvenliğin yanı sıra şaseden ayrılabilen, ana kucağı ve oto koltuğu şeklinde kullanılabilen çok amaçlı yapılarıyla da avantaj sağlar. Böylece pusetli bebek arabası modellerinin kullanılamadığı noktalarda bebeğinizin rahatını bozmadan ana kucağını yanınıza alabilir veya şaseden ayırdığınız ana kucağını aracınıza sabitleyerek otomobil içinde de bebeğinizle birlikte güvenli ve konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz.

Chicco’nun iki parçadan oluşan bebek arabası çeşitleri, gelişmiş süspansiyon ve fren sistemleriyle bebeğiniz için maksimum seyahat keyfi sunarken fonksiyonel detaylarıyla da hem sizin hem bebeğinizin hayatını kolaylaştırır. Geniş bir sepet, kullanışlı bir taşıma çantası, açılıp kapanabilen ve çıkarılabilen bir tente içeren tam donanımlı Chicco ikili bebek arabası modelleri, aynı zamanda katlanabilir modüler yapılarıyla da evinizde ya da aracınızda fazla yer kaplamaz. Nefes alabilen kumaşı, kolay temizlenebilen ve yıkanabilen astarı ise ikili bebek arabası modellerinin sunduğu diğer artılar olarak sayılabilir.

Tüm ürünlerinde farklı ihtiyaçlara olduğu kadar farklı bütçelere de hitap etmeyi hedefleyen Chicco, ikili bebek arabası fiyatları bakımından da birçok seçenek içerir. Bu sayede bebek arabası ile ilgili beklentilerinize uygun renk, boyut ve teknolojilerin dışında ideal fiyat seçeneklerini de yine Chicco’da rahatlıkla bulabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı