Bebeklerin anne karnında geçirdikleri ayların ardından dış dünyaya alışmaları, zaman alabilen ve yorucu olabilen bir süreçtir. Bu süreçte kendilerini güvende ve konforlu hissetmedikleri için sık sık uyanan, rahatsız olan ve ağlayan bebekler için özel ekipmanlara ihtiyaç duyulabilir. Chicco, anne kucağı ve bebek salıncağı modelleri ile bu süreci hem bebeğiniz hem sizin için çok daha kolay ve keyifli hale getirir. Üstelik kolay taşınabilir, modüler yapısıyla Chicco ana kucağı ve bebek salıncak çeşitlerini dilediğiniz yere götürebilir, saklamak için fazla bir alana ihtiyaç duymazsınız. 

Kesintisiz Konfor ve Güvenlik İçin Chicco Ana Kucağı ve Bebek Salıncakları

Standart ana kucağı modelleri, genellikle yalnızca bebeklerin oturur veya yatar pozisyonda durabilecekleri kısımlardan ibarettir. Chicco, her ürününde olduğu gibi ev tipi ana kucağı ve çocuk salıncak modelleri konusunda da yenilikçi ve gelişmiş bir tutum sergileyerek çeşitli özellikleri bir araya getirir. Örneğin; çıkarılabilir eğlence paneli, bebeğinize birbirinden farklı doğa sesleri, melodiler hatta kendi sesinizden masallar ve ninniler dinletmenizi sağlar. Müzik çalabilmenin yanı sıra ses kaydedip, oynatabilen Chicco bebek salıncakları, böylece bebeğinizin sakinleşmesine ve kendini güvende hissetmesine yardımcı olur. 

 

Chicco’nun bebek ana kucağı konusunda sağladığı diğer avantajlardan biri de titreşim özelliğidir. Titreşim özelliği sayesinde bebeğinizin rahatlaması hatta uykuya dalması çok daha kolaylaşır. Tüm bunlara ek olarak yatar ya da oturur şekilde farklı pozisyonlara ayarlanabilen anne kucağı ve salıncaklar, aynı zamanda katlanarak kumaş tutacakları sayesinde kolayca taşınabilir ve fazla yer kaplamaz. Çıkarılıp, yıkanabilir kılıf da hijyenik ve uzun ömürlü kullanım için oldukça önemli bir artıdır. Chicco’nun ana kucağı fiyatları ve çocuk salıncak fiyatları ise birbirinden değişik modelleri sayesinde her bütçeye uygun bir seçenek barındırır. 

 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı