Bir anne olarak bebeğinizin doğru şekilde beslenmesi için elinizden geleni yapıyor olabilirsiniz. Ancak bebeklerin dengede durabilmesi ve motor becerilerinin gelişmesi uzun zaman alabilir. Bu süreçte en önemli yardımcılarınızdan biri haline gelen mama sandalyesi modelleri, hem tasarım hem konfor açısından bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği tüm detayları içerir. Böylece bebekler, nasıl yemek yemeleri gerektiğini eğlenceli, konforlu ve güvenli bir biçimde öğrenir. 

Bebeğiniz Yemek Yerken Benzersiz Konfor Sunan Chicco Mama Sandalyeleri

Bebekler, mama masası modelleri sayesinde yalnızca beslenirken doğru şekilde oturmayı ya da kaşık, çatal gibi araç - gereçleri doğru şekilde kullanmayı öğrenmekle sınırlı kalmaz; aynı zamanda eğlenerek yemek yiyebilirler. Chicco, yüksek konfor içeren bebek sandalyesi çeşitlerinde kullandığı oyuncaklı bar kısmı sayesinde bebeklerin yemek yerken sıkılmalarını ve huysuzlanmalarını önler. Bu da annelerin her mama saati geldiğinde bebekleriyle yaşadıkları çeşitli problemleri en aza indirebilecekleri anlamına gelir. 

Chicco bebek yemek masası modellerinin en önemli diğer bir özelliği ise benzersiz genişliği ayarlanabilir sırtlık kısmıdır. Örneğin; Polly2Start Mama Sandalyesi, dünyada ilk kez bebekler için genişliği ayarlanabilir sırtlık özelliği sunar ve böylece bebeğinizin ölçüleri ya da yaşı ne olursa olsun rahatlıkla yemek yemesini sağlayabilirsiniz. Ek olarak Chicco mama sandalyesi modelleri, katlanabilir modüler yapılarıyla yer kaplamaz ve kullanım açısından büyük kolaylık yaratır. 

Chicco bebekler için mama sandalyesi, açılıp kapanabilen yapısıyla evinizde ya da aracınızda yer kaplamadığı gibi tekerlekli yapısıyla yüksek taşınabilirlik özelliği de içerir. Yüksekliği ayarlanabilen, yatırılabilen ve kolayca temizlenen oturma kısmına sahip mama sandalyeleri, fiyat açısından da avantaj sağlar. Chicco mama sandalyesi fiyatları, içerdiği çeşitlilik sayesinde birbirinden farklı bütçeler için uygun seçenekler sunmayı başarır. Chicco ile siz de ideal mama sandalyesi modeline ideal fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı