Tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi bebeklerde de en temel beslenme araçları arasında yer alan tabak, kaşık ve çatallar, yemek yemeyi kuşkusuz çok daha kolay ve keyifli hale getirir. Ancak yetişkinlerden farklı bir şekilde bebeklerin özel olarak üretilmiş mama tabağı, bebek çatal kaşık modellerine ihtiyacı vardır. Böylece bebeğiniz yemek yerken zarar görmez ve sıkılmadan, eğlenerek beslenebilir. Chicco, tüm bu ürünleri farklı yaş gruplarındaki bebekler için değişik renk ve boyutlarda sunarak ideal seçeneklere ulaşmanızı büyük ölçüde kolaylaştırır. 

Her Bebek İçin Uygun Chicco Tabak, Kaşık ve Çatal Modelleri 

Bebeğinizin yaşı veya cinsiyeti ne olursa olsun Chicco ihtiyaç duyabileceğiniz malzeme, renk ve boyutlarda ürünler üreterek beklentilerinize uygun seçenekler sunmayı başarır. BPA içermeyen yapılarıyla bebeğinizin sağlığı açısından risk oluşturmayan Chicco bebek mama tabağı, bebek çatal kaşık modelleri, aynı zamanda köşeleri yuvarlatılmış tasarımlarıyla güvenlik açısından da avantaj sağlar. Değişik malzeme, renk ve boyut alternatifleri dışında desenli ya da iç içe geçebilen bebek tabak seti gibi diğer ürünleri de yine Chicco tabak, kaşık ve çatal çeşitleri arasında bulabilirsiniz. 

Chicco’nun tüm bu ürünleri, dayanıklı plastik veya paslanmaz çelik gibi yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Ayrıca tutması kolay ergonomik kaşık - çatal sapları, tabanı kaymayan bebek mama tabak setleri, yalnızca uzun ömürlü değil; aynı zamanda pratik kullanım imkanı da sunar. Chicco tabak, kaşık ve çatalların diğer bir avantajı da bulaşık makinesinde yıkanabilmeleridir. Böylece bebeğinizin her beslenme saatinden sonra tekrar bulaşık yıkamak zorunda kalmaz; tüm ürünleri makineye yerleştirerek kolayca temizleyebilirsiniz. Ek olarak Chicco beslenme araç ve gereçleri, yetişkinlerin kullandıklarına benzer alternatifler içerdiği için bebeklerin yeme - içme konusunda çevrelerini taklit ederek hızlı bir şekilde öğrenmelerini sağlar.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı