Kanguru Modelleri ve Fiyatları

Kangurular size evde ve dışarıda serbest dolaşma ve bebeğinizle güvenle fiziksel temasın tadını çıkarma özgürlüğü verir.

Önerilerimiz

Yüksek işlevselliği ve koruyucu yapısıyla son yıllarda giderek popüler hale gelen bebek kanguru modelleri, bebeğinizle birlikte hareket edebilmenizi sağlarken aynı zamanda aranızdaki bağı ve güveni güçlendirmenize yardımcı olur. Renk, malzeme türü ve boyut gibi farklı kriterlere bağlı olarak çeşitli türlere ayrılan ergonomik kangurular, bebeğinizin bacaklarını, belini ve başını destekleyen seçenekler de içerir. Chicco, yenidoğan kanguru dahil bebeğinizin doğumundan itibaren ihtiyaç duyabileceğiniz tüm kanguru modellerine ürün yelpazesi içinde yer verir. 

Yüksek Konfor ve Kusursuz Güvenlik Sunan Chicco Kanguru Modelleri 

Bebek kangurusu tercih ederken bebeklerin rahatlığı kadar annelerin rahatlığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Özellikle ilk aylarında yüksek korumaya ve rahatlığa ihtiyaç duyan bebekler, kanguru modelleri ile annelerine her zaman ve her yerde yakın olurken annelerin de bu süreci sorunsuz sürdürmesi gerekir. Chicco, tişört gibi giyilebilen ve ayarlanabilir bebek kanguru çeşitleri sayesinde hem bebeğinizin hem sizin rahatınızı ve güvenliğinizi sağlamayı başarır. Böylece ister toplu taşımada ister parkta isterseniz farklı bir dış mekanda olun; Chicco, sunduğu mükemmel çözümler sayesinde bebeğinizle beraber sizi de rahat ve güvende hissettirir. 

Chicco kanguru bebek çeşitlerini üzerinize geçirmek ve kullanmak da oldukça basittir. İlk olarak alttaki kemeri belinize sabitledikten sonra bebeğinizi kangurunun iç kısmına yatırmalısınız. Ardından iç kısımdaki birbirine geçebilen şeritler sayesinde bebeğinizin de güvenliğini sağlayıp, üst kısmı tişört gibi üzerine geçirebilirsiniz. Bebeğinizin yüzü size dönük olacağı için aranızda herhangi bir kopukluk yaşanmaz ve uyanıp uyanmadığını ya da diğer tepkilerini anlık olarak kolayca takip edebilirsiniz. Üst düzey konfor ve kolaylığın yanı sıra tarzınızla uyumlu kanguru renklerini de yine Chicco’da bulabilirsiniz. Ayrıca Chicco’nun sunduğu seçenekler arasında farklı bütçelere uygun farklı bebek kanguru fiyatları da mevcuttur.

Diğer kullanıcılar görüntüledi
TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı