Bebeğiniz doğduğu andan itibaren ona yakın olabilmenin en rahat ve pratik yollarından biri sayılan kanguru modelleri, kolayca kullanılabilen, yer kaplamayan ve yıkanabilen yapılarıyla büyük avantaj sağlar. Chicco, özellikle son yıllarda anneler tarafından sıkça tercih edilen bebek kanguru çeşitlerinde kaliteli malzeme, üstün dayanıklılık ve yüksek fonksiyonelliği bir araya getirerek yıllarca sorunsuz şekilde kullanılabilen uzun ömürlü ürünler üretmeyi başarır.

Chicco Kanguru Modelleri ile Bebeğiniz Hep Sizinle ve Güvende

 

Yenidoğan kanguru çeşitleri dahil olmak üzere bebeğinizin doğduğu ve adım adım büyüdüğü tüm süreçler için uygun bir kanguru bebek seçeneği mevcuttur. Ergonomik kanguru, bel destekli kanguru ve yıkanabilir kanguru gibi alternatifler, hem sizin hem bebeğinizin hayatını kolaylaştırır. Bebeğiniz kadar sizin de konforunuzu düşünen Chicco, rahatsızlık hissi vermeyen askılarıyla uzun saatler kullanabileceğiniz seçenekler sunar. Üstelik Chicco kanguruların kullanımı da oldukça basittir.

 

Bebek kangurusu, çeşitli sebeplerden dolayı annelerin aklında bazı soru işaretleri doğurabilse de içerdiği yüksek güvenlik ve konfor sayesinde kısa sürede hem annelerin hem bebeklerin vazgeçilmezleri arasındaki yerini alır. Nerede olursanız olun bebeğinizle her an etkileşim kurabilmenizi sağlayan Chicco kanguru modelleri, böylece bebeğinizin ihtiyaçlarını çok daha kolay ve hızlı bir şekilde anlayabilmenize imkan tanır. Ayrıca onlarca farklı tarz ve renk seçeneği sunan bebek için kanguru çeşitleri arasından stilinize uygun olanı zorlanmadan bulabilirsiniz.

 

Chicco’nun bebek kanguru fiyatları ise üründe kullanılan malzemelerden ürünün özelliklerine kadar pek çok detaya bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bebeklerle ilgili her beklentiye ve ihtiyaca yönelik ürünler üreten Chicco, aynı zamanda her bütçeye uygun seçenekler sunmayı da hedefler. Böylece aradığınız renk, desen ve özelliklerdeki ürünleri kolayca bulmakla sınırlı kalmaz; ek olarak bu ürünlere ideal fiyatlar üzerinden sahip olabilirsiniz. 

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı