Pusetler, bebeğinizle beraber gezmeyi çok daha rahat ve eğlenceli hale getiren araçların başında yer alır. Hem sizin hem bebeğinizin hayatını kolaylaştıran puset ve bebek arabaları, travel sistem ikili seyahat setleri ya da üçlü seyahat setleri şeklinde çeşitli türlere ayrılır. Böylece farklı ihtiyaçlarınıza bir arada çözüm bulabilir, birbirinden değişik ortamlarda bebeğinizle birlikte daha güvenli ve konforlu vakit geçirmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Chicco Üçlü Seyahat Setleri ile Eşsiz Bir Konfora ve Güvenliğe Sahip Olun

Üçlü seyahat setleri, yüksek fonksiyonellik ve modülerlik içeren yapılarıyla portbebe, ana kucağı ya da oto koltuğu olarak kullanılabilir. Bu da size gerek dış alanlarda gerek aracınızda bebeğiniz uyurken dahi onu rahatsız etmeden beraber yolculuk yapabilme imkanı tanır. En donanımlı bebek arabaları arasında yer alan Chicco üçlü bebek arabası modelleri ise yüksek fonksiyonellik ve modülerliğin yanı sıra kaliteli materyalleri ve son teknolojiyi de bir araya getirir. Bu yüzden bebeğiniz için üst düzey rahatlık, emniyet ve dayanıklılık sunan bir puset ya da bebek arabası modeli arıyorsanız üçlü bebek arabası çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

Kolayca katlanabilen ve şaseden ayrılabilen avantajlı yapısı nedeniyle yer kaplamayan ve farklı ortamlara kolayca uyum sağlayan Chicco üçlü bebek arabaları ile bebeğinizin rahatlığından ödün vermeden park ve alışveriş merkezi gibi alanlarda gezebilir, dilerseniz ana kucağı sayesinde pusetin kullanılamadığı alanlarda dahi bebeğinize eşlik edebilir veya ana kucağını aracınıza sabitleyerek otomobil içindeyken de onun için keyifli bir yolculuğu mümkün hale getirebilirsiniz. Ayrıca üçlü seyahat setlerinde bulunan portbebe ile bebeğinize evinizin dışında da yatak konforu sunabilirsiniz.

Üçlü seyahat setleri, tüm bu avantajlarına ek olarak oldukça geniş bir sepet, gelişmiş bir süspansiyon ve fren sistemi, ayarlanabilir veya çıkarılabilir tente, 360 derece dönebilen çift kol gibi etkileyici özellikler de içerir. Ayrıca çok amaçlı yapısı, benzersiz detayları ve uzun kullanım ömrü nedeniyle üçlü bebek arabası fiyatları, diğer bebek arabalarından biraz daha yüksek olabilir.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
700 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı