Bebeğinizle birlikte dışarıda vakit geçirmek ve dünyayı beraber keşfetmek için harika bir araç olan pusetler, kuşkusuz ebeveyn ve çocuk arasındaki bağın güçlenmesine de yardımcı olur. Pusetler sayesinde parklardan alışveriş merkezlerine, toplu taşımadan özel aracınıza kadar birbirinden farklı alanda bebeğinizle bir arada kalabilir, aynı zamanda güvenliğinden ve konforundan da herhangi bir şüphe duymazsınız.

Pratik, Modüler ve Çok Amaçlı Chicco Puset Modelleri

Kendini koruyabilme, denge sağlayabilme ve yürüyebilme bakımından yetersiz olan bebeklerin en önemli destekleri arasında yer alan pusetler ve bebek arabaları, sorunsuz bir gezi için üst düzeyde konforlu, donanımlı ve güvenli olmalıdır. Bunun yolu da yüksek kaliteye sahip malzemelerden, ileri teknolojiden ve kullanım kolaylığından geçer. Chicco, bebek ve çocuk ürünlerine yön veren benzersiz standartları sayesinde aradığınız puset ya da bebek arabasını size sunmayı başarır.

Chicco puset ve bebek arabası modelleri, ultra hafif ve pratik tekli pusetler, birbirinden farklı ihtiyaçlarınıza aynı anda cevap verebilen ikili ve üçlü seyahat setleri dışında hayatınızı kolaylaştıran puset aksesuarları da içerir. Bu da puset ve bebek arabası ile ilgili ister basit ister komplike tüm taleplerinize Chicco aracılığıyla kolayca karşılık bulabileceğiniz anlamına gelir. Modüler ve çok amaçlı puset ve bebek arabası modellerini yalnızca dış alanlarda değil; aracınıza sabitleyip, oto koltuğu şeklinde kullanabilir ya da ana kucağı olarak da değerlendirebilirsiniz.

Chicco puset ve bebek arabası modelleri birçok fonksiyonel özelliği de beraberinde getirir. Örneğin; portbebe ya da ana kucağını şaseden ayırarak ister kendinize ister karşı tarafa bakacak şekilde ayarlayabilir, sepet kısmını hem kendinizin hem bebeğinizin ihtiyaçları için kullanabilir, ayrıca gelişmiş süspansiyon ve fren sistemi sayesinde bebeğinizle beraber şehir içindeki farklı alanlarda sorunsuz bir gezi deneyimi yaşayabilirsiniz.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı