Ev dışındaki pek çok alanda bebeğinizle birlikte vakit geçirmeyi büyük ölçüde kolaylaştıran ve keyifli hale getiren puset ve bebek arabaları, katlanarak yer kaplamayan pratik yapılarıyla da yüksek düzeyde avantaj sağlamayı başarır. Ancak tercih edeceğiniz bebek puseti ya da bebek arabası modelinin tüm tehlikelere açık ve savunmasız olan bebeğiniz için yeterli düzeyde güvenlik ve konforu da sağlaması gerekir. 

Hafif, Kompakt ve Pratik Tekli Bebek Arabası Modelleri 

Chicco bebek arabası modelleri, oldukça kompakt ve hafif yapılarına rağmen kaliteli materyalleri ve son teknoloji özellikleriyle siz ve bebeğiniz için standartların üzerinde bir performans ve kullanım ömrü sunar. Pusetli bebek arabası modellerinin en büyük avantajları; basit yapıları ve diğer bebek arabası çeşitlerine oranla daha uygun fiyatlarıdır. Ancak tekli bebek arabası olarak da bilinen pusetler, malzeme kalitesi ve kullanım ömrü açısından dezavantaj yaratabilir. Bu nedenle puset seçerken bilinçli ve dikkatli olmak, sonrasında pişmanlık yaşamamak açısından oldukça önemlidir. 

Chicco; hafiflik, geniş sepet, ayarlanabilir tente, kolayca temizlenebilen astar ve katlanabilen şase gibi tüm tekli bebek puseti avantajlarını bir arada sunarken kalite, dayanıklılık ve uzun yıllar sorunsuz kullanım gibi ayrıcalıkları da beraberinde getirir. Böylece travel bebek arabası gibi diğer bebek arabası modellerine göre daha hafif, daha kompakt bir ürüne sahip olabilir ancak sağlamlık ve kalıcılık gibi diğer önemli faktörlerden de ödün vermezsiniz. 

Renk ve desen alternatifleri konusunda da oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Chicco bebek arabaları sayesinde size ve bebeğinize uygun seçeneği kolayca bulabilirsiniz. Yeşil, pembe, bordo, gri ya da siyah gibi onlarca değişik renk tonu barındıran tekli pusetler, aynı zamanda rengarenk figürlerle kaplı desenli seçenekler de içerir. Chicco puset fiyatları ise her zaman farklı bütçeler göz önünde bulundurularak belirlenir.

TESLİMAT SÜRELERİ
3-5 iş günü içinde teslimat
Chicco Güvencesiyle Teslimat
150 ₺ üzerine ücretsiz kargo
Müşteri Memnuniyeti
Online ve Mağazada Baby Kart Puan Kullanım İmkanı